1 Ekim 2013 Salı

Ünal Efendi Dinle!Fatih Terim gibi bir efsaneyi satılmış gazetecileri kullanarak itibarsızlaştırmak ne Ünal Efendi'ye nede ROK denen şahsiyete düşmez. 

Hep susuyoruz aman Galatasaray zarar görmesin, aman birlik beraberlik bozulmasın diye. Bizim başkanımız ne yapıyor? Sözde Fatih Terim'e gönderdiği mesajların dökümanlarını seviyesiz bir adama servis ederek "bakın ben haklıyım" demek istiyor. 

Aziz Yıldırım'a kızıyorduk...

Hatırlarsınız bir kaç ay önce gazetecilerle toplantı yapmış ve onlara bazı dökümanlar vermişti. Gazetecilerde ertesi gün Aziz Yıldırım'ın verdiği belgeleri yayınlamıştı. O belgeler nihayetinde işe yaramamış ve Fenerbahçe iki yıl Avrupa'dan men edilmişti. Aziz Yıldırım ağzıyla kuş tutsa bazı Fenerbahçeliler onu hiç sevmeyecektir. 
Aynı duyguları şimdi biz yaşıyoruz.

Normal bir taraftar başarı halinde vefa duygusunu kaybeder, unutulmaması gereken şeyleri unutur. Ünal Efendi ve onun zihniyetini savunanlar bilmelidir ki hiç bir başarı vefasızlığı unutturmaya yetmez. Hagi'yi, Hakan Şükür'ü, Tugay'ı, Hasan'ı, Ünsal'ı unuttuk mu? 
Unutmadık...
Fatih Terim'i hiç unutmayız. 
Hele ki üç yıl süreyle başkanlığa hak kazanmak için 2013 5. ayda prosedür gereği istifa edip, 2013 6.aydaki seçimlerde tekrar aday olanları hiç mi hiç unutmayız. Ünal Efendi istifa etmeden seçime girseydi 2014 Mayıs ayında Fatih Terim ile birlikte görev süresi dolacaktı. Bizim başkan stratejik çıktı iyi mi!

Başbakanı dinledim üç çocuk yaptım dedin,  25 milyon taraftarı dinlemeden ezip geçtin.

Kusura bakma başkanım dürüst değilsin.
Mesaj, anane vs. dedin kulübün namusunu ROK'a sattın.
Burak Yılmaz'ı satmayacağız öyle bir şey yok dedin satmak için İtalya'ya adam gönderdin.
Fatih Terim görevdeyken kimseyle görüşmedik dedin yalan çıktı.
Herkese röportaj verdin, durduk yere bu takımın teknik direktörüne iki kere eleman dedin. 
Al Dürüst'ü, Adnan Öztürk'ü ve çok konuşuyor dediğin Abdurrahim Albayrak'ı gönderdin.
Radyo, Televizyon demeden konuştun durdun.
Fatih Terim'e sözleşme önerdik dedin, Demirören  çıktı "Ocak'da Fatih Terim'i gönderecekti" dedi.
Galatasaray Tv'yi şifresiz bağımsız yapacağım dedin, mankeni sunucu yaptın onuda izlemekten bizi mahrum ettin.
Çıtayı yükselttin, borçlar düşecek dedin bilançolara bakmaya yüzümüz yok.
YAHU BİR TEŞEKKÜR BİLE ETMEDİN!

Kombine aldık, hattımızı değiştirdik GsMobile yaptık, kredi kartımızı GsBonus yaptık, Galatasaray dergisine üye olduk. Kusura bakmayın başkanım benim paralarımı SPK'ya ceza ödemek için kullanamazsınız. Bunun hesabını genel kurulda size sorabilecek bir liseli var mıdır? Sahi rakip bıraktınız mı kendinize?
Sizin gözünüzde kulübe sıfır katkı yapan liseli kadar değerimiz olmasa da biz Galatasaray için görevimizi yapmaya devam edeceğiz. 

Ha unutmadan O Eleman dediğin adam var ya sana "Ünal Efendi" diyormuş. Hiç yorum yok :

Yorum Gönder